O značce Premio

Počítačové sestavy Premio se vyrábějí v Ostravě, ve výrobním závodě společnosti AT Compus s.r.o. Vývoj a výroba všech počítačů jsou certifikovány na systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001 a ISO 14001.

Všechny počítače prochází sofistikovaným systémem výroby, který zahrnuje několikanásobnou kontrolu funkčnosti každé z částí počítače.

Každý počítač Premio je 'originál' - postavený, otestovaný a nakonfigurovaný přesně podle požadavků konkrétního zákazníka.

Můžete vybírat z široké palety voleb a kombinací. Všechna nabízená řešení prošla náročnými testy kompatibility, máte zaručenu 100% stabilitu a funkčnost pod zvoleným operačním systémem.

Zvláštní důraz klademe na tichost a chlazení celé sestavy. Vybíráme nejvhodnější prvky(zdroje, chladiče, ventilátory) s ohledem na dlouhodobý, bezporuchový provoz i v mírně ztížených podmínkách.

Pro vaši představu o kvalitě značky si, prosím, prohlédněte proces, kterým prochází při výrobě každý kus PC značky Premio. Pokud se přece jen s Vaším počítačem něco stane, máte možnost si vybrat mezi 140 servisními partnery s vyškolenými techniky.