Tenda RP3 Pro AI Security 2K (3MP) Wi-Fi 6 otočná kamera, noční vidění, audio, WPA3, AX300

Vnitřní IP kamera s AI detekcí pohybu, WiFi 6, a 2K rozlišením 2304 x 1296 (3MP), zabezpečení WPA3-SAE, přenosem zvuku, rotace 360° horizontálně a 155° vertikálně, noční vidění s dosvitem 12 m, sledování S-Motion + S-tracking, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor a siréna, cloud platforma, s ... více
Objednací kód: 539047194
Kód výrobce: 75011977
Výrobce: TENDA
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 733 Kč
Cena s DPH: 887 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Vnitřní IP kamera s AI detekcí pohybu, WiFi 6, a 2K rozlišením 2304 x 1296 (3MP), zabezpečení WPA3-SAE, přenosem zvuku, rotace 360° horizontálně a 155° vertikálně, noční vidění s dosvitem 12 m, sledování S-Motion + S-tracking, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor a siréna, cloud platforma, slot pro SD kartu max. 256 GB, detekce pláče, volání pomocí jednoho tlačítka, aplikace pro Android a iOS v češtině.

Popis produktu
Otočná IP 2K kamera s AI detekcí pohybu a online sledováním pomocí mobilního telefonu a tabletu. Ukládání záznamů a fotografií na microSD kartu nebo Cloud. Rozlišení 2K (2304 x 1296 px) pro video v opravdu vysoké kvalitě, denní i noční provoz díky IR dosvitu až 12 m, komprese videa H.265, ohnisková vzdálenost 4,0 mm, Wi-Fi 6 ax/b/g/n, mikrofon a reproduktor, slot pro microSD kartu s velikostí až 256 GB. Kamera podporuje zabezpečení WPA3-SAE, sledování S-tracking - automaticky se natáčí za pohybem a umí uložit různé lokace, kamerou je možné přímo online otáčet vertikálně i horizontálně a součástí balení je i držák na stěnu/strop.

Snadná a efektivní správa pomocí aplikace Tenda TDSEE
Mějte své IP kamery stále pod kontrolou. Díky aplikaci TDSEE která je kompletně v češtině bude pro vás jednoduchá nejen instalace ale také používání kamer. Aplikace obsahuje celý seznam přidaných kamer, prohlížení online videí, uložených videí jak na microSD kartě tak na Cloudovém úložišti, přidávání lokací do kterých se má kamera vracet nebo je hlídat, mluvení a odposlech z kamery, schování (zatmění) objektivu kamery, podrobné nastavení alarmů (siréna, nahraný záznam, tiché, výstražné blikání LED diody, automatické natáčení za pohybem), zakoupení Cloudového úložiště přímo v nastavení kamery, režim hlídání, otočení obrazu v závislosti na umístění kamery, vypnutí LED indikace, vypnutí kamery, automatická aktualizace firmware a další.

Design, umístění a možnosti otáčení
Kamera má čistý a jednoduchý design, který je zároveň velmi efektivní. Úhel natáčení je tak až 360° horizontálně a 155° vertikálně. Kameru je navíc možné pomocí ukrytého držáku umístit na stěnu a strop.

AI detekce pohybu a podpora připojení WiFi 6
RP3 Pro podporuje AI inteligentní AI detekci pohybu, přímo pomocí umělé inteligence chipset rozpoznává o jaký objekt se jedná. Navíc kamera podporuje připojení na WiFi 6 s normou AX300 a rychlostí 287 Mb/s. Výhodou WiFi 6 je také nejnovější zabezpečení WPA3-SAE.

Vysoká kvalita obrazu a obousměrný zvuk
Kamera RP3 Pro vyniká rozlišením 2K (2304 x 1296 px) při 20 fps, dále optika f= 4 mm a F= 2.0, infračervený filtr ICR, 3D redukce šumu, DWDR (Digital Wide Dynamic Range), kompenzace zadního světla, ROI (Region Of Interest). RP3 Pro podporuje obousměrný přenos zvuku (obsahuje mikrofon a reproduktor), díky kterému je možný odposlech z kamery ale také zvuk z reproduktoru kamery při mluvení do mobilního telefonu.

Funkce následování pohybu S-Motion, S-Tracking a alarm
Díky této funkci se kamera otáčí automaticky ze pohybujícím se objektem - člověk, zvíře. K této funkci je možné nastavit chování alarmu - výstraha pomocí bíle blikající LED diody, výstraha pomocí zvuku, buď siréna nebo vlastní 10ti vteřinový záznam zvuku- Také je možné ponechat potichu a bez LED světla. Dále nastavení notifikací do mobilního telefonu, nahrávání při detekci pohybu apod.

Perfektní video ve dne i v noci
Kamera RP3 Pro obsahuje IR diody pro noční svícení. Tyto diody nejsou nijak zvláště ve tmě vidět a mají dosah dosvitu až 12 m. Je možné ponechat tento režim nočního svícení zapnutý, vypnutý nebo jej kamera aktivuje a deaktivuje automaticky.

Zakrytí objektivu kamery
RP3 Pro umí také schovat objektiv až do spodní části kdy je zcela ukrytý a nic nesnímá. Tato funkce se ovládá pomocí jediného tlačítka v aplikaci.

Ukládání dat
Kamera ukládá data do vnitřního nebo Cloudového úložiště. Vnitřní úložiště je tvořeno slotem pro microSD kartu maximální kapacity 256 GB. Také je možné přímo v aplikaci TDSEE přikoupit Cloudové úložiště, data jsou tak chráněna proti odcizení nebo poškození kamery. Cloudové úložiště je evropské a splňujme normy na ochranu osobních dat ISO/IEC 27018.

Hlídání S-tracking, nastavení poloh Patrol
Kamera umí uložit 6 různých poloh. Poté je možné nastavit automatické hlídání, kdy se bude RP3 Pro postupně otáčet a procházet všechny tyto uložené polohy. Pro hlídání je dostupná také funkce "360° Panoramic Patrol" díky které kamera automaticky snímá celý prostor.

Technické parametry
Wi-Fi standardy: IEEE 802.11axb/g/n AX300; 287 Mb/s
Rozlišení: 3MP (2304 x 1296 px)
Frekvence: 2,4 GHz
Zabezpečení: WPA3-SAE, WPA-PSK, WPA2-PSK, Mixed WPA/WPA2-PSK
Způsob ovládání: SMART aplikace do mob. telefonu Tenda TDSEE
Rozhraní: 1x Reset, 1x LED, 1x slot microSD max. 256 GB, 1x konektor Jack
Systém mobilního telefonu: Android 4.4 a vyšší, iOS 9.0 a vyšší
Rotace: 360°horizontálně, 155° vertikálně
Slot na microSD kartu: ano, max. 256 GB Class10
Optika: 4 mm, F = 2.0
LED indikace: ano, 1x červená, 1x modrá, 1x bílá
Přenos zvuku: ano, obousměrnný, obsahuje mikrofon a reproduktor
Detekce pohybu: AI detekce pohybu, S-Tracking, S-Motion
Vyvolání poplachu: ano, světlem i zvukem
Nahrání vzkazu při detekci pohybu: ano, 3 nahrávky, každá max. 10 vteřin
Zapamatování lokací: ano, 6 umístění
Dosah nočního IR přísvitu: 12 m
Antény: ano, vnitřní
Kódování: H.265/H.264
Další funkce: ICR, 3D redukce šumu, DWDR, kompenzace světla, ROI
Provedení: indoor
Délka napájecího kabelu od adaptéru ke kameře: 3 m
Provozní teplota: -10° až +50 °C
Rozměry (v x š x h): 103 x 88 x 88 mm
Certifikace: CE, RoHS, FCC, RCM, UKCA

Obsah balení
1x Tenda RP3 Pro
1x Napájecí adaptér 9V DC 1A s napájecím kabelem 3 m
1x Držák na stěnu/strop
1x Stručná instalační příručka

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Umístění kamery Vnitřní
Otočná kamera Ano
Záznamové médium Cloud + Storage Card Slot
Napájení Ze sítě 9V DC
Barva Bílá
Snímač a objektiv
Rozlišení 2304 x 1296
Typ snímače CMOS
Typ objektivu Fixní
Ohnisková vzdálenost objektivu 4
Zorný úhel 360
Funkce
Noční vidění (IR přísvit) 12m
Vestavěný mikrofon Ano
Detekce pohybu Ano
Detekce zvuku Ano
Konektivita
WiFi Ano
Správa přes App iOS + Android