HP Travel 25L 15.6 Laptop BPk/ Grey

Železně šedý 25litrový cestovní batoh na 15,6” notebook HP Poznejte svět a dosáhněte svých cílů s prostorným a elegantním batohem. Uložte vše na své místo do velkých, malých, bezpečných a snadno přístupných kapes. Tento dokonalý společník na cesty byl navržen tak, aby se dal lehce sbalit pro ... více
Objednací kód: HP-6H2D8AA
Kód výrobce: 6H2D8AA
Výrobce: HP
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: naskladníme dne 5.12.2023
Cena bez DPH: 560 Kč
Cena s DPH: 678 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Železně šedý 25litrový cestovní batoh na 15,6” notebook HP
Poznejte svět a dosáhněte svých cílů s prostorným a elegantním batohem. Uložte vše na své místo do velkých, malých, bezpečných a snadno přístupných kapes. Tento dokonalý společník na cesty byl navržen tak, aby se dal lehce sbalit pro rychlé přesuny, ale zároveň jste ho mohli rozšířit na velké výpravy. Univerzální batoh ocení každý cestovatel.

Rozšiřte své obzory
Nosit svět na ramenou nebylo nikdy tak lehké a stylové jako s tímto společníkem na cesty ve formě batohu. A když potřebujete ještě více místa, stačí rozepnout zip a zvětšit objem až na 30 l. S tak velkým úložným prostorem můžete vyrazit klidně na dlouhý víkend.

Kapsa na všechno, doslova
Tento batoh je jako chodící organizér s mnoha přihrádkami, kapsami, skrýšemi a úkryty. Zařízení, oblečení, svačinu, suvenýry, cokoli... všechno si sbalte. S rychle přístupnými kapsami na vnitřní i vnější straně se vyhnete několikadennímu přehrabování. Vsadíme se, že potřebné věci najdete bez hledání.

Pohodlí, kamkoli se vydáte
Do tohoto elegantního a lehkého batohu se toho vejde víc, než si myslíte. V pohodlí se tak dostanete se svými věcmi, kamkoli máte namířeno. S pohodlnými ramenními a hrudními popruhy můžete cestovat bez omezení. Uložte vše na správné místo, od lahví na vodu až po oblečení a další věci. Seznamte se se svým novým oblíbeným společníkem na cesty.

Batoh, který vás podrží
S kapsou na sledovací zařízení, skrytou kapsou blokující identifikaci RFID, která chrání data před digitálními kapsáři, a uzamykatelnými zipy na hlavní přihrádce můžete snadno cestovat s vědomím, že vaše věci jsou uvnitř v bezpečí. Tomu říkáme futuristický batoh.

Barva: modrá, šedá
Minimální rozměry: 320 x 245 x 440 mm (v rozšířeném stavu); 320 x 170 x 440 mm (v nerozšířeném stavu)
Hmotnost: 0,86 kg

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Typ brašny Batoh
Barva brašny Šedá
Materiál brašny Polyester
Rozměry, hmotnost, nosnost
Min. rozměr brašny (") 14
Max. rozměr brašny (") 15,6
Vnitřní rozměr brašny - Š (mm) 300
Vnitřní rozměr brašny - V (mm) 380
Vnitřní rozměr brašny - H (mm) 20
Brašna pro 7" ntb Ne
Brašna pro 9" ntb Ne
Brašna pro 10" ntb Ne
Brašna pro 11" ntb Ne
Brašna pro 12" ntb Ne
Brašna pro 13" ntb Ne
Brašna pro 14" ntb Ano
Brašna pro 15" ntb Ano
Brašna pro 16" ntb Ne
Brašna pro 17" ntb Ne
Brašna pro 18" ntb Ne