HP 950 Webcam/ 4k

Webová kamera HP 950 4K; Při živém streamu chcete dobře vypadat a znít z každého úhlu. Zapněte široké zorné pole (FOV) webkamery HP 4K se sledováním obličeje pomocí umělé inteligence a ukažte se světu v tom nejlepším světle, ať jste kdekoli. Všestrannou kameru lze připnout kamkoli, aby mohla ... více
Objednací kód: HP-4C9Q2AA
Kód výrobce: 4C9Q2AA#ABB
Výrobce: HP
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 2 969 Kč
Cena s DPH: 3 592 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Webová kamera HP 950 4K
Při živém streamu chcete dobře vypadat a znít z každého úhlu. Zapněte široké zorné pole (FOV) webkamery HP 4K se sledováním obličeje pomocí umělé inteligence a ukažte se světu v tom nejlepším světle, ať jste kdekoli. Všestrannou kameru lze připnout kamkoli, aby mohla sledovat vás a váš stream.

Funkce sledování obličeje pomocí umělé inteligence zajišťuje nepřetržité zaostření na váš obličej. Úžasná integrovaná aplikace HP Webcam Control Center vám umožní nastavit vše, od ovládání videa až po efekty filtrů. Osvětlení se navíc dokáže automaticky přizpůsobit. Buďte vždy připraveni.

Vestavěná závěrka ochrání vaše soukromí tím, že zablokuje vaši webovou kameru před nezvanými pohledy. A můžete se spolehnout na to, že bude vždy spolupracovat s platformami, jako jsou Zoom, Teams, Twitch či YouTube Live.

S touto streamovací kamerou se již nebudete stydět sdílet své záběry. V rozlišení 1080p nebo 4K – záleží na vás. Zachyťte ještě více sebe a okolního prostředí díky zornému poli až 103°. Díky širšímu zornému poli nyní uvidíte ještě větší část pozadí, stačí jen nastavit, kolik chcete. Navíc si už nikdy nebudete muset dělat starosti s tím, aby pozadí neupoutalo větší pozornost než vy. Tato webová kamera disponuje technologií rámování tváře s umělou inteligencí, která vás bude neustále sledovat a postará se o to, abyste zůstali středem pozornosti.

Díky všestrannému upevnění si můžete nastavit streamování podle svých potřeb – ať už využijete monitor, notebook nebo stativ – je to jen a jen vaše volba. Kameru můžete otáčet o 360°, aby se vaše publikum mohlo rozhlédnout po místnosti, nebo ji můžete naklonit dolů a pořídit záběr vašeho stolu. A korekce lichoběžníkového zkreslení automaticky zaostří dokumenty pro prohlížení nebo skenování.

Rozměry: 6,7 x 4,5 x 6,57 cm
Hmotnost: 0,11 kg
Délka kabelu: 180 cm
Technické informace:
Rozlišení/FPS (maximální): 4K UHD 30 snímků/s; 1080 Full HD 60 snímků/s; 720p HD 60 snímků/s Megapixel snímače: 1/3,06" 13M CMOS zorné pole: Digitální přiblížení 102,7° HD: Až 5násobné automatické zaostření: Ano Automatická korekce světla: Ano Automatické vyvážení bílé: Ano Automatické rámování s umělou inteligencí: Ano Mikrofon: Ano Rozšířená ochrana soukromí: Integrovaná ochrana soukromí

Záruka: 1 rok pro IČ a 2 roky spotřebitel

-|CZ|SK|EN
Konektivita
USB Ano
Model a provedení
Barva Stříbrná
Hmotnost (g) 110