HP 320 Webcam/ FHD

Webkamera HP 320 FHD; Připojte se rychle a snadno k hovoru a užívejte si skvělý obraz i zvuk. Stačí připojit tuto všestrannou širokoúhlou webkameru FHD 1080p a zbytek můžete nechat na ni, abyste se mohli soustředit na důležitější činnosti. Disponuje navíc automatickou korekcí obrazu a světla, ... více
Objednací kód: HP-53X26AA
Kód výrobce: 53X26AA#ABB
Výrobce: HP
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 827 Kč
Cena s DPH: 1 001 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Webkamera HP 320 FHD
Připojte se rychle a snadno k hovoru a užívejte si skvělý obraz i zvuk. Stačí připojit tuto všestrannou širokoúhlou webkameru FHD 1080p a zbytek můžete nechat na ni, abyste se mohli soustředit na důležitější činnosti. Disponuje navíc automatickou korekcí obrazu a světla, certifikací Works With Chromebook a krytkou čočky pro zajištění soukromí.

Označení Works With Chromebook na zařízení znamená, že optimálně spolupracuje s vaším počítačem Chromebook a jinými zařízeními se systémem Chrome OS. Spolehněte se na bezproblémové používání s příslušenstvími nesoucími označení Works With Chromebook.

Webkameru lze snadno připevnit na monitor nebo na jiné místo, snadno upravit její polohu a dosáhnout tak dokonalého obrazu. Navíc disponuje 360° otočným podstavcem a stativem, které umožňují rozmanité polohování. Po skončení stačí připevnit dodaný kryt čočky pro zajištění naprostého soukromí.

Ponořte se do světa Full HD 1080p s integrovaným mikrofonem. Vychutnejte si ostrý obraz a čistý zvuk, díky kterým budete dobře vypadat i znít, a užívejte si přirozenou konverzaci s prostorem pro další uživatele díky webkameře s širokým 66° úhlem záběru. Zařízení je připravené k okamžitému a snadnému využití se službami Zoom, Microsoft Teams a dalšími videochaty.

Stačí připojit USB-A a připevnit webkameru, která se automaticky přizpůsobí okolnímu světlu. Ať se pohnete kamkoli, vždy se přizpůsobí vašemu okolí, abyste byli v obraze.

Rozměry: 7,2 × 5,36 × 5,32 cm
Délka kabelu: 150 cm
Hmotnost: 0,107 kg
Záruka: 1 rok pro IČ a 2 roky spotřebitel

-|CZ|SK|EN
Snímač
Rozlišení videa 1920 x 1080
Konektivita
USB Ano
Model a provedení
Barva Černá
Hmotnost (g) 107