EPSON Fine Art Cotton Smooth Natural A4 25 Sheets

Tento za tepla lisovaný bavlněný archivační papír s hladkým, přirozeně působícím povrchem dokáže přesně reprodukovat barvy, odstíny a drobné detaily – a uchovat je na dlouhá léta. A protože je navržen speciálně pro použití v tiskárnách Epson s pigmentovým inkoustem, můžete se těšit ze snadného a bez ... více
Objednací kód: EC13S450267
Kód výrobce: C13S450267
Výrobce: EPSON
Záruční lhůta: 6 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 884 Kč
Cena s DPH: 1 070 Kč
Porovnání Oblíbené

Tento za tepla lisovaný bavlněný archivační papír s hladkým, přirozeně působícím povrchem dokáže přesně reprodukovat barvy, odstíny a drobné detaily – a uchovat je na dlouhá léta. A protože je navržen speciálně pro použití v tiskárnách Epson s pigmentovým inkoustem, můžete se těšit ze snadného a bezproblémového tisku.

Archivační kvalita
Tento ušlechtilý bavlněný papír na umělecké tisky se vyrábí v renomované papírně z vysoce kvalitních surovin zvolených tak, aby se perfektně hodil pro účely archivace a výsledné tisky bylo možné obdivovat mnoho let. Zejména v přirozeně bílé barvě je ideálním materiálem pro standardní uchovávání muzeálních exponátů.

Výjimečné barvy a detaily
Kombinace pokročilých inkoustů UltraChrome a luxusního papíru Fine Art Cotton Smooth Paper vaše fotografie a výtvarná díla nechá promlouvat živými, sytými barvami a temnými odstíny černé a dá skutečně vyniknout jejich kráse. Při výrobě tohoto papíru na umělecké tisky se používá technologie potahování, díky níž lze při tisku pomocí našich inkoustů reprodukovat nejširší paletu barevných odstínů a zároveň dokonale vykreslit detaily a jemné přechody tónů.

Kompletní řešení
Jak docílit optimálních výsledků v klidu a s minimálním úsilím? Stačí zvolit produkty navržené tak, aby se spolehlivě doplňovaly. S našimi papíry, inkousty, tiskárnami, tiskovými hlavami a softwarem se při tisku nemáte čeho obávat. Všechny prvky se testují společně, aby výsledky vypadaly vždycky skvěle.

Rychlá, jednoduchá příprava
Naše papíry jsou standardně nastaveny v ovladačích tiskáren Epson Surecolor SC-P, a tak můžete hned tisknout. Stačí dát pokyn, vše je připraveno.

Povrchová úprava podle vašich potřeb
Papíry z řady Fine Art Paper jsou k dispozici ve všech úpravách, které pro svůj projekt můžete potřebovat: v hladké zářivě bílé, hladké přirozeně bílé, zářivě bílé s texturou a přirozeně bílé s texturou.

Specifikace:

Kategorie papíru
Papírové listy

Typ papíru
Fine Art Cotton Smooth Natural

Rozsah papíru
Graphic Arts - Fine Art Paper

Použití papíru
Fine Art

Formát papíru
A4

Velikost papíru 210 mm x 15 mm
Hmotnost papíru 300 g/m2
Počet listů 25 Listy
Základní hmotnost 300 g/m2 ISO 0536
Tloušťka 490 µm ISO 0534
Odstín (L*a*b) L* = 97 a* = 0,3 b* = 3,3 M1 (D50)

Základní materiál Vlákna ze 100% bavlny
Povrch / typ papíru Matný

-|CZ|SK|EN
Typ
Typ spotřebního materiálu Papíry a média
Rozměry, hmotnost, nosnost
Formát médií a papíru A4
Gramáž [g/m2] 300
Barva a provedení
Povrch papíru (fólie) Matný (matte)
Objem a výtěžnost
Počet listů 25 listů